„@mazing” obsypany nagrodami w konkursie Pearl Awards 2013

@mazing, magazyn pracowników Netii, kolejny rok z rzędu został doceniony w prestiżowym, międzynarodowym konkursie Pearl Awards 2013, organizowanym przez Custom Content Council w Nowym Jorku. Tym razem zdobył aż pięć Pereł.

Magazyn Netii @mazing, skierowany do jej pracowników, już po raz kolejny został doceniony i nagrodzony w międzynarodowym konkursie Pearl Awards 2013, organizowanym przezjedną z najważniejszych organizacji content marketing – amerykańską Custom Content Council.

Ostatni numer magazynu Netii otrzymał aż pięć Pereł w tym prestiżowym konkursie. Nagrody zdobyte zostały w kategoriach: najlepsze fotografie, najlepszy edytorial, najlepszy design, najlepsza okładka oraz najlepsza stała rubryka.

Pearl Awards to wyróżnienia przyznawane najlepszym publikacjom customowym przez amerykańską Custom Content Council w Nowym Jorku. Od 2004 r. w konkursie udział biorą największe i najbardziej cenione wydawnictwa. W tym roku do konkursu zostało zgłoszonych blisko 600 prac z całego świata.

Pearl Awardsto nie jedyne nagrody, jakie otrzymał magazyn @mazing. Kwartalnik został nagrodzony m.in. w plebiscycie Szpalty Roku, a publikacje pracowników Netii, zamieszczone w magazynie, otrzymały nagrody w konkursie dziennikarstwa customowego Pióra Roku 2012. „@mazing” został także nominowany w kategorii “Best Internal Communication” w międzynarodowym konkursie International Content Marketing Awards 2012 w Londynie.

@mazing jest dostępny w AppStore jako aplikacja dla urządzeń w systemem iOS oraz Google Play dla urządzeń z systemem Android.

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych