W Wołominie otwarto już nowy serwis firmy NordGlass!

13 września bieżącego roku do rozrastającej się stale sieci punktów jednego z europejskich liderów naprawy i wymiany szyb samochodowych – firmy NordGlass – dołączył serwis w Wołominie. Jest to już 59 filia serwisowa znanej marki w Polsce. Nowo otwarty punkt NordGlass na terenie Mazowsza, oferujący między innymi naprawę szyb czołowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz wymianę szyb do samochodów osobowych, dostawczych i pojazdów specjalnych mieści się przy ul. Legionów 84.

13 września 2013 roku w Wołominie pod Warszawą została otwarta szósta już filia franczyzowa największej polskiej sieci serwisów szyb samochodowych w Polsce – firmy NordGlass. Serwis świadczy usługi dla szyb w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych praktycznie wszystkich marek, modeli i roczników. Wyspecjalizowani pracownicy tej placówki są gotowi pomóc kierowcom przez 5 dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00. Nowo otwarta filia NordGlass na terenie Mazowsza, funkcjonująca na zasadzie franczyzy, oferuje naprawę i wymianę uszkodzonej szyby, usługę hydrofobizacji, a także wymianę wycieraczek. Profesjonaliści z firmy NordGlass udzielą także fachowych porad odnośnie prawidłowego zabezpieczenia szyb przed dłuższą podróżą. Co ważne – serwis przy ul. Legionów 84 w Wołominie- jak każda filia NordGlass – udziela bezterminowej gwarancji na wszystkie wykonywane usługi.
Dodatkowo nowy punkt firmy NordGlass w Wołominie oferuje pełen zakres likwidacji szkód szybowych zgłaszanych przez klientów firm ubezpieczeniowych. Najwygodniejszy sposób na umówienie montażu lub naprawy szyby – w tym także w ramach likwidacji szkody z ubezpieczenia – to kontakt telefoniczny z ogólnopolską infolinią NordGlass: 801 181 181 lub zgłoszenie chęci kontaktu na www.nordglass.pl.
Z usług największej, a zarazem jedynej ogólnopolskiej sieci serwisowej wymiany i naprawy szyb samochodowych korzysta rocznie ponad 100 000 klientów. Sieć serwisów szyb samochodowych pokrywa cały kraj, dzięki czemu każdy kierowca może wybrać dogodną dla siebie lokalizację i skorzystać z usług profesjonalnego, markowego serwisu NordGlass.

Serwis Szyb Samochodowych NordGlass – filia Wołomin
ul. Legionów 84
05-200 Wołomin
tel. 22 122 08 84
tel. kom.: 606146453
Infolinia: 801 181 181

Godziny otwarcia:
pon. – pt. 9.00 – 17.00

NordGlass Sp. z o.o.
ul. Bohaterów Warszawy 11
75-211 Koszalin
e-mail: sekretariat@nordglass.pl
www.nordglass.pl

Zlokalizowana w Koszalinie firma NordGlass to właściciel największej i najlepiej rozpoznawalnej w Polsce sieci serwisowej, która świadczy usługi w zakresie naprawy i wymiany szyb samochodowych na terenie całego kraju oraz wiodący europejski producent szyb dla branży motoryzacyjnej, produkujący najwyższej klasy szyby czołowe do ponad 1300 najpopularniejszych modeli samochodów i dystrybuuje je w całej Europie i poza jej granicami.

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych