Nowy serwis firmy NordGlass w Nowym Sączu już otwarty!

Z końcem sierpnia bieżącego roku do rozrastającej się stale sieci punktów jedynej ogólnopolskiej sieci serwisów szyb samochodowych – firmy NordGlass – dołączył serwis w Nowym Sączu. Pięćdziesiąty ósmy punkt serwisowy sieci NordGlass, oferujący między innymi naprawę szyb czołowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz wymianę szyb do samochodów osobowych, dostawczych i pojazdów specjalnych mieści się przy ul. Węgierskiej 201.

26 sierpnia 2013 roku w Nowym Sączu przy ul. Węgierskiej 201 został otwarty nowy serwis własny jednego z europejskich liderów naprawy i wymiany szyb samochodowych – firmy NordGlass. Wyspecjalizowani pracownicy tej placówki są gotowi pomóc kierowcom przez 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do godz. 16:00. Małopolski serwis NordGlass oferuje naprawę i wymianę uszkodzonej szyby, usługę hydrofobizacji, a także wymianę wycieraczek w samochodach osobowych i dostawczych praktycznie wszystkich marek, modeli i roczników. Profesjonaliści z firmy NordGlass udzielą także fachowych porad odnośnie prawidłowego zabezpieczenia szyb przed dłuższą podróżą. Co ważne – serwis przy ul. Węgierskiej 201 w Nowym Sączu – jak każda filia NordGlass – udziela bezterminowej gwarancji na wszystkie wykonywane usługi.
Nowy punkt firmy NordGlass w Małopolsce oferuje pełen zakres likwidacji szkód szybowych zgłaszanych przez klientów firm ubezpieczeniowych. Najwygodniejszy sposób na umówienie montażu lub naprawy szyby – w tym także w ramach likwidacji szkody z ubezpieczenia – to kontakt telefoniczny z ogólnopolską infolinią NordGlass: 801 181 181 lub zamówienie rozmowy z konsultantem przez stronę www.nordglass.pl.
Warto podkreślić, że z sieci serwisów NordGlass korzysta rocznie ponad 100 000 klientów. Dzięki temu, że sieć serwisów szyb samochodowych NordGlass pokrywa cały kraj, każdy kierowca może wybrać dogodną dla siebie lokalizację i skorzystać z usług profesjonalnego, markowego serwisu szyb samochodowych.

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych