1st Global Life Sciences Conference in Warsaw

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Sala Notowań, ul. Książęca 4, Warszawa
16-17 września 2013 roku

Pierwsza konferencja z cyklu „Global Life Sciences Conference in Warsaw” odbędzie się w Warszawie w dniach 16-17 września 2013 roku.

Niezwykle szybko rosnące tempo odkryć i innowacji w biotechnologii, farmacji i medycynie stwarza nowe, fascynujące możliwości inwestycyjne.

Warszawa, finansowa stolica Europy Środkowo-Wschodniej, jest predystynowana do bycia wiodącym miejscem inwestycji z zakresu life science. To właśnie tu spotkają się z inwestorami spółki o ponadprzeciętnym potencjale wzrostu, zarówno te z regionu, jak również podmioty globalne.
W dniach 16-17 września 2013 roku czołowi, w Europie Środkowo-Wschodniej, inwestorzy instytucjonalni z branży life science, zarządzający funduszami i analitycy zgromadzą się w Warszawie w celu omówienia i oceny nowych możliwości inwestycyjnych. Liczne spółki, prowadzące obiecujące prace badawczo-rozwojowe, zaprezentują swoje innowacje, postępy w pracach nad nimi oraz perspektywy rynkowe i finansowe.

Prosimy o zarezerwowanie czasu już teraz. To konferencja, w której każdy profesjonalny uczestnik rynku kapitałowego powinien wziąć udział.

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych