Ruszył nowy serwis NordGlass w Szczecinie!

29 lipca 2013 roku działalność rozpoczął nowy punkt serwisowy jednego z europejskich liderów naprawy i wymiany szyb samochodowych – firmy NordGlass. Naprawa szyb czołowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz wymiana szyb do samochodów osobowych, dostawczych i pojazdów specjalnych to tylko niektóre usługi dostępne w siedzibie nowo otwartego punktu serwisowego firmy NordGlass w Szczecinie mieszczącego się przy ul. 26 kwietnia 79.

29 lipca 2013 roku do dyspozycji mieszkańców Szczecina i okolic oddany został serwis szyb samochodach firmy NordGlass. Warto podkreślić, że to już druga filia w stolicy województwa zachodniopomorskiego. Otwarcie kolejnego oddziału firmy przy ul. 26 kwietnia 79 podyktowane było zarówno rosnącym zapotrzebowaniem w tym regionie Polski na profesjonalne usługi serwisowe wymiany i naprawy szyb, jak i względami praktycznymi.

Atutem nowo otwartego punktu serwisowego przy ul. 26 kwietnia 79 jest strategiczne usytuowanie placówki w przestrzeni miejskiej oraz dogodne warunki lokalowe. Pracownicy serwisu przy ul. 26 kwietnia 79 są gotowi pomóc kierowcom przez 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Nowy serwis NordGlass w Szczecinie oferuje naprawę i wymianę uszkodzonej szyby, usługę hydrofobizacji, a także wymianę wycieraczek. Serwis wykonuje usługi dla szyb w samochodach osobowych i dostawczych praktycznie wszystkich marek, modeli i roczników. Profesjonaliści z firmy NordGlass udzielą także fachowych porad odnośnie prawidłowego zabezpieczenia szyb przed dłuższą podróżą. Dodatkowo nowy punkt firmy NordGlass w województwie zachodniopomorskim oferuje pełen zakres likwidacji szkód szybowych zgłaszanych przez klientów firm ubezpieczeniowych.
Najwygodniejszy sposób na umówienie montażu lub naprawy szyby – w tym także w ramach likwidacji szkody z ubezpieczenia – to kontakt telefoniczny z ogólnopolską infolinią NordGlass: 801 181 181 lub zgłoszenie chęci kontaktu na www.nordglass.pl.
Serwis przy ul. 26 kwietnia 79 – jak każda filia NordGlass – udziela bezterminowej gwarancji na wykonywane usługi. Dzięki temu, że sieć serwisów szyb samochodowych NordGlass pokrywa cały kraj, każdy kierowca może wybrać dogodną dla siebie lokalizację i skorzystać z usług profesjonalnego, markowego serwisu szyb samochodowych. Warto podkreślić, że z sieci serwisów NordGlass korzysta rocznie ponad 100 000 klientów.

Serwis Szyb Samochodowych NordGlass – Filia Szczecin II
ul. 26 kwietnia 79
71-126 Szczecin

Tel. 91 485 30 83
Infolinia: 801 181 181

Godziny otwarcia:
pn – pt: 8:00-16:00

NordGlass Sp. z o.o.
ul. Bohaterów Warszawy 11
75-211 Koszalin
e-mail: sekretariat@nordglass.pl
www.nordglass.pl

Zlokalizowana w Koszalinie firma NordGlass to właściciel największej i najlepiej rozpoznawalnej w Polsce sieci serwisowej, która świadczy usługi w zakresie naprawy i wymiany szyb samochodowych na terenie całego kraju oraz wiodący europejski producent szyb dla branży motoryzacyjnej, produkujący najwyższej klasy szyby czołowe do ponad 1300 najpopularniejszych modeli samochodów i dystrybuuje je w całej Europie i poza jej granicami.

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych