Kupujesz samochód? – dobrze poznaj jego historię!

Dokumentacja wszelkich napraw i regularnie dokonywanych przeglądów samochodu daje nowemu właścicielowi rzetelny obraz dotychczasowej historii auta. Profesjonalne serwisy samochodowe umieszczają wpisy w książce napraw, dzięki czemu potencjalny nabywca pojazdu nie musi dokonywać szczegółowej analizy grubości lakieru i stanu karoserii. Nie bez znaczenia jest również certyfikat wystawiany przez renomowaną sieć wymiany i naprawy szyb NordGlass. Wskazuje on bowiem przyczynę wymiany szyby czołowej, tylnej lub bocznej. Dzięki temu dokumentowi mamy więc pewność, że powodem wymiany szyby nie był wypadek drogowy.

Wiele czynników wpływa na wartość rynkową auta. Jednym z nich jest jego bezwypadkowa historia. Wielu właścicieli może próbować ukryć informację o zdarzeniach drogowych z udziałem wystawionego na sprzedaż samochodu. Dokumentem wskazującym powód wykonanej wymiany szyby jest z pewnością certyfikat wydawany przez firmę NordGlass. Potwierdza on, że dokonana w serwisie NordGlass usługa nie została wykonana na skutek uszkodzenia w kolizji drogowej.

Certyfikat NordGlass prawdę Ci powie…

Niezwykle istotna zarówno z punktu widzenia sprzedawcy, jak i potencjalnego nabywcy używanego auta jest informacja o dotychczasowej historii pojazdu. W rozwianiu wątpliwości, co było powodem wymiany szyby czołowej, tylnej lub bocznej, pomocny będzie z pewnością wydawany wyłącznie przez firmę NordGlass – właściciela największej i najlepiej rozpoznawalnej w Polsce sieci serwisów szyb samochodowych – specjalny certyfikat.
„Jeśli szyba wymagała wymiany z uwagi na zdarzenia losowe, takie jak pęknięcie lub uszkodzenie punktowe wystawiamy certyfikat zaświadczający, że w danym dniu w punkcie serwisowym NordGlass dokonano usługi wymiany szyby, która nie uległa zniszczeniu w wyniku wypadku drogowego. Zawiera on dokładne informacje, kiedy, w samochodzie określonej marki i o wskazanym numerze rejestracyjnym, specjaliści z firmy NordGlass dokonali wymiany uszkodzonej szyby czołowej, tylnej lub bocznej. Dzięki takiej dokumentacji zarówno aktualny, jak i przyszły właściciel auta otrzymuje sygnowane znakiem marki NordGlass potwierdzenie, że powodem wymiany szyby w jego samochodzie nie był wypadek. Warto o tym pamiętać, bo taki certyfikat uwiarygadnia dotychczasową historię auta. Jest to szczególnie ważne, jeśli planujemy sprzedaż samochodu.” – mówi Grzegorz Wroński z firmy NordGlass.

NordGlass – sprawdzone źródło informacji
Warto wziąć pod uwagę fakt, że certyfikat wystawiany w punktach serwisowych NordGlass na terenie całego kraju w ramach usługi wymiany szyby samochodowej stanowi najlepszą gwarancję, że szyba została wymieniona przez doświadczonych specjalistów przy wykorzystaniu innowacyjnego sprzętu i najwyższej jakości materiałów. Jak podkreśla Grzegorz Wroński z firmy NordGlass: „Profesjonaliści z sieci NordGlass każdego dnia dokonują kilkudziesięciu wymian szyby w różnych pojazdach, pracując w oparciu o najbardziej zaawansowaną technologię pracy i najwyższej jakości rozwiązania, w tym renomowaną chemię montażową. Naczelną zasadą firmy jest stosowanie produktów pochodzących wyłącznie od dostawców, posiadających odpowiednie referencje, właściwie udokumentowane parametry techniczne oferowanych materiałów montażowych. Przyjętym przez nas standardem jest również dokumentowanie prowadzonych prac. Każda wymiana szyby dokonywana w punktach sieci montażowej NordGlass jest rejestrowana, zaś przechowywane informacje zawierają między innymi dokumentację fotograficzną. Ponadto udzielamy bezterminowej gwarancji na usługi wykonane we własnych serwisach, która respektowana jest we wszystkich punktach sieci na terenie Polski” – wskazuje ekspert z firmy NordGlass.
Każdy kierowca kupujący używane auto wolałby wiedzieć, czy było ono wcześniej „bite”. Niezwykle pomocny w odkryciu prawdy jest unikalny certyfikat wydawany przez jedyną ogólnopolską sieć serwisów wymiany i naprawy szyb NordGlass. Dokument to wiarygodne potwierdzenie przyczyny wymiany szyby samochodowej w aucie. Warto skorzystać z tego rozwiązania – dokumentując historię naprawy auta mamy pewność, że pozostaje one bezpiecznym środkiem transportu, które zapewnia jego obecnym i przyszłym właścicielom komfortową podróż.

NordGlass Sp. z o.o.
ul. Bohaterów Warszawy 11
75-211 Koszalin
e-mail: sekretariat@nordglass.pl
www.nordglass.pl

Zlokalizowana w Koszalinie firma NordGlass to właściciel największej i najlepiej rozpoznawalnej w Polsce sieci serwisowej, która świadczy usługi w zakresie naprawy i wymiany szyb samochodowych na terenie całego kraju. NordGlass to również wiodący europejski producent szyb dla branży motoryzacyjnej, który produkuje najwyższej klasy szyby czołowe do ponad 1300 najpopularniejszych modeli samochodów i dystrybuuje je w całej Europie i poza jej granicami.

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych