Alior Sync najlepszym kontem dla internautów

Alior Sync jest najlepszym kontem internetowym dla klientów indywidualnych wg rankingu przygotowanego przez porównywarkę finansową Comperia.pl. Konto osobiste Alior Sync otrzymało maksymalną liczbę 11 punktów.

Rachunek w Alior Sync jest zupełnie darmowy i dodatkowo posiada najnowocześniejsze rozwiązania takie jak: Wirtualny Oddział oraz przelewy na portalu Facebook i na adres e-mail. Użytkownicy mają możliwość realizowania wszystkich czynności związanych z finansami osobistymi online za pomocą komputera lub telefonu. Alior Sync jest jedynym kontem na rynku
z tak atrakcyjnymi warunkami: bezwarunkowe „0 zł” za prowadzenie konta, wydanie
i użytkowanie karty debetowej, wypłaty z bankomatów w Polsce i na całym świecie oraz krajowe przelewy internetowe, w tym 10 przelewów natychmiastowych w miesiącu. Konto internetowe Alior Sync spełnia oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników mobilnych.

Ranking przeprowadzony przez finansową wyszukiwarkę Comperia.pl oparty był
na 11 parametrach. Eksperci brali pod uwagę: opłaty za prowadzenie rachunku, opłaty
za zewnętrzne przelewy internetowe, opłaty za wypłatę z bankomatów w Polsce, opłaty za wydanie karty do konta, opłaty za użytkowanie karty do konta, możliwości wykonania i kosztu przelewów ekspresowych w Internecie, dostępu do bankowości mobilnej, dostępności usługi cashback, możliwości zawarcia umowy o prowadzenie konta za pomocą przelewu, dostępności produktów bankowych online i możliwości uzyskania kredytu online.

Po 1 punkcie przyznano za brak opłat związanych z użytkowaniem konta i 0 punktów, jeśli opłaty takie wystąpiły, niezależnie od ich wysokości. Dodatkowo, każdy bank mógł zyskać punkt
za dostęp do bankowości mobilnej, moneyback, możliwość otwierania konta za pomocą przelewu, dostęp do produktów bankowych online i możliwość uzyskania kredytu przez Internet. W rankingu można było maksymalnie zdobyć 11 punktów.

Więcej informacji o rankingu na stronie www.comperia.pl/ranking-na-najlepsze-konto-internetowe-kwiecien-2013.html

Więcej informacji o banku Alior Sync na stronie www.sync.pl/ i na Facebooku www.facebook.com/AliorSync

***

Kontakt dla mediów:

Dariusz Kozdra, United PR – d.kozdra@unitedpr.pl, kom 600 200 538
Julian Krzyżanowski, Rzecznik Prasowy, Alior Bank – julian.krzyzanowski@alior.pl, kom 782 892 258

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych