Nowy serwis firmy NordGlass w Dzierżoniowie już otwarty!

Do rozrastającej się stale sieci punktów jednego z europejskich liderów naprawy i wymiany szyb samochodowych – firmy NordGlass – 29 marca 2013 roku dołączył serwis w Dzierżoniowie, mieszczący się przy ul. Podwalnej 6. Naprawa szyb czołowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz wymiana szyb do samochodów osobowych, dostawczych i pojazdów specjalnych to tylko niektóre usługi dostępne w nowo otwartym punkcie firmy NordGlass na terenie Dolnego Śląska.

29 marca 2013 roku w Dzierżoniowie został otwarty nowy serwis największej polskiej sieci serwisów szyb samochodowych w Polsce – firmy NordGlass. Wyspecjalizowani pracownicy tej placówki są gotowi pomóc kierowcom przez 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godz. : 8 -16. Serwis NordGlass oferuje naprawę i wymianę uszkodzonej szyby, usługę hydrofobizacji, a także wymianę wycieraczek. Serwis wykonuje usługi dla szyb w samochodach osobowych, i dostawczych praktycznie wszystkich marek, modeli i roczników. Profesjonaliści z firmy NordGlass udzielą także fachowych porad odnośnie prawidłowego zabezpieczenia szyb przed dłuższą podróżą. Dodatkowo nowy punkt firmy NordGlass w Dzierżoniowie oferuje pełen zakres likwidacji szkód szybowych zgłaszanych przez klientów firm ubezpieczeniowych.
Najwygodniejszy sposób na umówienie montażu lub naprawy szyby – w tym także w ramach likwidacji szkody z ubezpieczenia – to kontakt telefoniczny z ogólnopolską infolinią NordGlass: 801 181 181 lub zgłoszenie chęci kontaktu na www.nordglass.pl.
Serwis przy ul. Podwalnej 6 w Dzierżoniowie – jak każda filia NordGlass – udziela bezterminowej gwarancji na wszystkie wykonywane usługi. Warto podkreślić, że z sieci serwisów NordGlass korzysta rocznie ponad 100 000 klientów. Dzięki temu, że sieć serwisów szyb samochodowych NordGlass pokrywa cały kraj, każdy kierowca może wybrać dogodną dla siebie lokalizację i skorzystać z usług profesjonalnego, markowego serwisu szyb samochodowych.
Serwis Szyb Samochodowych NordGlass – Filia Dzierżoniów
ul. Podwalna 6
58-200 Dzierżoniów
tel. 74 8366717
Infolinia: 801 181 181

Godziny otwarcia:
pn – pt: 8:00-16:00

NordGlass Sp. z o.o.
ul. Bohaterów Warszawy 11
75-211 Koszalin
e-mail: sekretariat@nordglass.pl
www.nordglass.pl

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych