Limit Remontowy Credit Agricole pomoże sfinansować zakup produktów firmy Röben

Credit Agricole proponuje innowacyjne finansowanie wydatków związanych z remontem. Bank – jako jedyny w Polsce – ma w swojej ofercie Limit Remontowy, który stanowi alternatywę dla kredytów gotówkowych i pożyczek hipotecznych. Teraz do grona partnerów biznesowych banku, u których klienci mogą skorzystać z Limitu, dołączył producent ceramiki budowlanej – firma Röben.

Polacy coraz ostrożniej korzystają z kredytów gotówkowych, a pożyczki hipoteczne nie cieszą się popularnością. Badania pokazują, że plany remontowo – budowlane Polaków są ambitne, jednak trudne
w realizacji przy pomocy dostępnych na rynku form finansowania. Limit Remontowy to produkt Credit Agricole Bank Polska, który powstał z myślą o zaspokojeniu potrzeb finansowych związanych z budową i remontem.

Limit Remontowy umożliwia klientowi sfinansowanie zakupu nie tylko materiałów budowlanych, artykułów wykończenia i wyposażenia wnętrz, elewacji, ogrodzenia, ale również prac architektonicznych, remontowych, czy instalacyjno-montażowych. Produkt łączy w sobie zalety systemów ratalnych – prostego w obsłudze kredytu ratalnego z niezależnością, jaką oferuje limit w koncie, czy też karta kredytowa. Jest łatwy do otrzymania – formalności są ograniczone do minimum. Bank wymaga jedynie poświadczenia wysokości i źródła dochodu oraz dokonaniu pierwszego zakupu w momencie podpisywania umowy o Limit. Jego zaletą jest również dostępność. Klient podpisuje umowę o Limit Remontowy w sklepie danego partnera biznesowego, ale dokonuje zakupów nie tylko u niego, lecz także u pozostałych, z którymi współpracuje bank. Ich lista dostępna jest na stronie www.limit-remontowy.pl i stale się powiększa. Ostatnio Credit Agricole i producent ceramiki budowlanej – firma Röben porozumiały się w sprawie długofalowej współpracy w zakresie promowania i oferowania klientom zakupów właśnie przy pomocy Limitu Remontowego.

Produktu porównywalnego z Limitem Remontowym nie ma w ofercie żadnego innego banku w Polsce – Credit Agricole jest pionierem. Nasza propozycja ma wszelkie szanse, aby stać się rynkowym hitem
i zostać jedną z ulubionych form finansowania zakupów remontowo-budowlanych Polaków. Dlatego bardzo się cieszymy, że także wiodący producent ceramiki budowlanej spółka Röben dołączyła do grona naszych partnerów biznesowych. – mówi Marta Grabowska, manager rynku w Credit Agricole Bank Polska.

– Nasza firma angażuje się w ideę budownictwa zrównoważonego i promuje wykorzystanie materiałów ceramicznych, które są naturalne, trwałe i bezpieczne – podkreśla Andrzej Meronk, dyrektor handlowy firmy Röben. – Inwestorzy to dostrzegają i chcą stosować ceramiczne materiały budowlane, ale nie zawsze budżet na to pozwala. Sposób finansowania zaproponowany przez Credit Agricole to naszym zdaniem dobre rozwiązanie tego problemu – dodaje.

Informacje o produkcie dostępne są na stronie www.limit-remontowy.pl, na infolinii pod numerem telefonu 801 33 00 33 oraz u partnerów biznesowych banku.

Przewodnie hasło współpracy obydwu firm brzmi: Röben – solidne budowanie. Credit Agricole – proste finansowanie.

Dodatkowych informacji udzielają:

Credit Agricole Bank Polska
Izabela Mościcka, dyrektor Departamentu Public Relations , imoscicka@credit-agricole.pl, 71 377 83 55

Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K.

Lidia Misiuna, kierownik działu marketingu, misiuna@roben.pl, 71 397 81 55

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych