Getin Noble Bank współpracuje z UM Piotrkowa Trybunalskiego

Getin Noble Bank rozpoczął współpracę z Miastem Piotrków Trybunalski w zakresie obsługi bankowej magistratu oraz jednostek podległych. Bank został wybrany w drodze przetargu, na okres 5 lat. To już kolejna instytucja samorządu terytorialnego, która korzysta z usług Getin Noble Banku.

Od stycznia 2013 roku Miasto Piotrków Trybunalski korzysta z obsługi finansowej Getin Noble Banku. Bank bezpłatnie poprowadzi obsługę rachunków Miasta, jednostek i instytucji mu podległych oraz nie będzie pobierać prowizji od transakcji bankowych. Umowa, zawarta na okres 5 lat, gwarantuje także liczne udogodnienia dla interesantów.

Mieszkańcy mogą jak dotychczas dokonywać wpłat na rzecz magistratu bez prowizji za realizację transakcji we wszystkich oddziałach Getin Noble Banku. Aby usprawnić obsługę zainstalowano dwa terminale umożliwiające płatności bezgotówkowe. Już wkrótce w siedzibie Urzędu Miasta zostanie uruchomiona kasa automatyczna.

Z usług Getin Noble Banku korzysta już prawie 20% polskich urzędów marszałkowskich oraz kilkanaście miast i powiatów. Z Bankiem współpracują także m. in. Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach i Łodzi oraz Państwowy Instytut Geologiczny w Warszawie.

Więcej informacji:
Artur Newecki
PR Manager
Getin Noble Bank S.A.
Tel. +48 693 718 957
E-mail: artur.newecki@noblebank.pl

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych