Biznes Pożyczka Meritum Banku od 7,9% do 500 tys. zł nawet w 48 godzin

Meritum Bank udziela przedsiębiorcom Biznes Pożyczki, której oprocentowanie wynosi od 7,9 proc. i wypłaca pieniądze nawet w 48 godzin. Przedstawiciele wolnych zawodów mogą liczyć nawet na 500 tys. zł, zaś pozostali klienci na 300 tys. zł pożyczki.

Oprocentowanie Biznes Pożyczki Meritum Banku może wynosić nawet 7,9 proc. Jego wysokość zależy od oceny zdolności kredytowej oraz pakietu usług dodatkowych, z których skorzysta klient.

– W naszej ocenie nowa oferta jest bardzo konkurencyjna zarówno pod względem wysokości oprocentowania jak i kwoty pożyczki, jaką udostępniamy osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Dodatkowym atutem jest brak opłaty za rozpatrzenie wniosku – mówi Marcin Kołakowski, Dyrektor Departamentu Bankowości Oddziałowej i Przedsiębiorstw Meritum Banku. – Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stale pracujemy nad udoskonalaniem efektywności naszych procesów oraz ograniczaniem formalności do minimum. Obecnie czas od momentu złożenia wniosku do wypłaty środków wynosi w większości przypadków 48 godzin – dodaje.

Meritum Bank zwiększył do 500 tys. zł maksymalną kwotę pożyczki dla lekarzy, stomatologów, weterynarzy, architektów, notariuszy, radców prawnych, adwokatów, komorników, biegłych rewidentów, rzeczoznawców majątkowych, geodetów, tłumaczy przysięgłych oraz Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej (NZOZ), prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. W przypadku pozostałych klientów maksymalna kwota pożyczki wynosi 300 tys. zł.

Bank oferuje również jeden z najdłuższych okresów spłaty dla pożyczki niezabezpieczonej wynoszący 120 miesięcy.

Cenionym przez klientów wyróżnikiem Biznes Pożyczki Meritum Banku jest udzielanie pożyczki bez zabezpieczeń rzeczowych oraz zbędnych formalności. Dla wybranych branż do złożenia wniosku o Biznes Pożyczkę Meritum Bank wymaga jedynie dwóch dokumentów tożsamości oraz oświadczenia o wysokości średniomiesięcznego dochodu z ostatnich 3 miesięcy. Do wniosku o pożyczkę klient nie musi przedkładać dokumentów rejestrowych, gdyż pracownik Banku sprawdzi fakt prowadzenia działalności w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG).

Biznes Pożyczka Meritum Banku udzielana jest na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą, np. na zakup towarów, na poprawę płynności finansowej, na zakup środków trwałych, czy na połączenie zobowiązań kredytowych. Bank nie wymaga dokumentów potwierdzających wykorzystanie środków z pożyczki.

O pożyczkę może ubiegać się każda osoba fizyczna, która prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą przynajmniej od 12 miesięcy i rozlicza się z Urzędem Skarbowym w dowolnej formie przewidzianej przez prawo.

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych