Przelew „Dar Serca” w Meritum Banku wspiera Akademię Przyszłości

Meritum Bank ułatwia klientom wspieranie akcji charytatywnej Akademia Przyszłości umożliwiając im wykonanie dedykowanego przelewu „Dar Serca”, bez konieczności wpisywania numeru konta i danych Stowarzyszenia Wiosna prowadzącego program.

W serwisie bankowości elektronicznej Meritum Bank wprowadził nowy typ przelewu „Dar serca”. Wybierając płatność oznaczoną czerwonym serduszkiem klienci mogą szybko zlecić przelew na rzecz Stowarzyszenia Wiosna i wesprzeć prowadzoną przez nie Akademię Przyszłości. Tak jak w przypadku wszystkich przelewów zlecanych przez Internet, za realizację przelewu „Dar Serca” Bank nie pobiera opłat.

Wprowadzenie przelewu „Dar Serca” jest kolejną inicjatywą Meritum Banku wpierającą Stowarzyszenie Wiosna. Wiosną ubiegłego roku w ramach prowadzonych wspólnie działań Meritum Bank ufundował 120 dzieciom indeksy w ramach Akademii Przyszłości.

Akademia Przyszłości to całoroczny projekt Stowarzyszenia Wiosna polegający na organizowaniu indywidualnych spotkań edukacyjnych dla dzieci, które wychowują się w trudnych warunkach i mają problemy w nauce. Uczniowie Akademii otrzymują Indeksy Przyszłości, do których wpisują osiągane sukcesy. W tym roku program prowadzony jest w 20 miastach w Polsce i obejmie 1200 uczniów. Podczas cotygodniowych spotkań wolontariusze pomagają uczniom w nadrabianiu szkolnych zaległości oraz dzielą się z nimi swoją wiedzą i zainteresowaniami (więcej informacji: www.akademiaprzyszlosci.org.pl).

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych