Promocyjny kredyt gotówkowy w Getin Banku – mały kredyt, łatwa spłata, jednym słowem „Spłatka”

Planujesz zakup wyprawki szkolnej dla dziecka, komputera dla studenta
a może czekają Cię inne wydatki? Jesień to czas, kiedy nasze potrzeby finansowe są większe i nie zawsze udaje nam się pokryć je z własnej kieszeni. Dlatego z pomocą przychodzi Getin Bank, proponując wyjątkową ofertę – łatwo spłacalny kredyt gotówkowy o wdzięcznej nazwie „Spłatka”. W ramach promocji Getin Bank obniżył oprocentowanie dla kredytów od 500 do 5 000 zł z okresem spłaty od 3 miesięcy aż do 4 lat. Niskie oprocentowanie (już od 8,7 proc.), brak prowizji i często również brak konieczności przedstawienia zaświadczeń oraz szybka decyzja to kolejne atuty atrakcyjnej promocji w Getin Banku.

 

Po wakacjach często potrzebujemy większej gotówki – zakup szkolnych podręczników
i pomocy naukowych, komputer dla studenta czy inne duże wydatki sprawiają, że rozglądamy się za ofertami kredytowymi banków. Na szczęście wszystkie plany zakupowe, jakie czekają nas jesienią, będziemy mogli łatwo pokryć dzięki najnowszej promocji w Getin Banku.

 

Wybierając ofertę łatwo spłacalnego kredytu gotówkowego „Spłatka”, możemy otrzymać kredyt od 500 do 5 000 zł z okresem kredytowania od 3 miesięcy do nawet 4 lat. Bank proponuje wyjątkowo niskie raty –127 zł dla kredytu w kwocie 5 000 zł na okres 4 lat. Niskie oprocentowanie – już od 8,7 proc. oraz zerowa prowizja to dodatkowe zalety promocji. Istnieje również możliwość skorzystania z oferty bez zaświadczeń, dzięki uproszczonej procedurze dokumentowania dochodów.

 

Kredyt gotówkowy „Spłatka” w Getin Banku to minimum formalności – gotówkę otrzymamy szybko, podczas zaledwie jednej wizyty w oddziale. Nie zawsze konieczne jest zaświadczenie o zarobkach. Dodatkowo możemy ubezpieczyć kredyt np. od zdarzeń losowych, co jest szczególnie istotnym atutem oferty. – mówi Joanna Koterba, ekspert Getin Banku ds. kredytów gotówkowych.

 

Promocja trwa od 1 sierpnia do 30 września 2012 r.

 

Więcej informacji na temat oferty można uzyskać w oddziałach oraz na www.getinbank.pl.

 

 

 

Leave a Reply

QR Code Business Card statystyki odwiedzin stron internetowych